Atelier de lucru Miercurea Ciuc

201511.11
Off
0

Proiectul Școala pentru femei pune la dispoziția femeilor care doresc să înceapă o activitate independentă sau să iniţieze o afacere, posibilitatea de a beneficia de consiliere în cadrul atelierelor de lucru.
La Harghita, cursantele au avut posibilitatea de a exersa unele dintre aptitudinile pe care și le-au însușit în timpul studiului și să discute într-un cadru larg, cu dna Liliana Agheorghicesei, antreprenor de succes, Președintă a Federației Patronale IMM Suceava și nu în ultimul rând ambasadoarea antreprenoriatului feminin din România la Bruxelles.
Participantele au luat parte la exerciții aplicative alături de experții din cadrul firmei SC Lust Expert SRL.
Au fost 3 zile în care s-a realizat un schimb de experiență între membrii grupului țintă și experții prezenți.

Vezi galerie foto