Echipa proiectului este structurata astfel:

Nume şi prenume Funcţia ocupată în proiect Date de contact
Echipa de management Agheorghicesei Liliana Manager Proiect  liliana.agheorghicesei@scoalapentrufemei.ro
Banc Luminita Viorica Responsabil Financiar  luminita.banc@scoalapentrufemei.ro
Stoica Oana Expert achizitii publice  oana.stoica@scoalapentrufemei.ro
Calistru Constantin Responsabil Proiect P1  constantin.calistru@scoalapentrufemei.ro
Chihai Luminiţa Paula Responsabil Proiect P2  luminita.chihai@scoalapentrufemei.ro
Miron Tibişor Marian Responsabil Proiect P3  tibisor.miron@scoalapentrufemei.ro
Feneşan Augustin Responsabil Proiect P4  augustin.fenesan@scoalapentrufemei.ro
Echipa de implenentare Crainiciuc Murariu Andreea-Olivia Consilie rjuridic – S  andreea.crainiciuc@scoalapentrufemei.ro
Agheorghicesei Dan Coordonator program formare profesională – S  dan.agheorghicesei@scoalapentrufemei.ro
Zarojanu Angela Expert campanie – S  angela.zarojanu@scoalapentrufemei.ro
Florea Iustina Expert asistenţă incluziune socială şi economică – S  iustina.florea@scoalapentrufemei.ro
Bodea Claudiu Expert campanie de informare si publicitate P1  claudiu.bodea@scoalapentrufemei.ro
Cojocar Elena Expert grup ţintă – P2  elena.cojocar@scoalapentrufemei.ro
Miron Horatiu Ioan Responsabil tehnic – P3  horatiu.miron@scoalapentrufemei.ro
Miron Cornelia Expert realizare grup ţintă – P3  cornelia.miron@scoalapentrufemei.ro
Dako Eva Coordonator program formare profesională – P3  eva.dako@scoalapentrufemei.ro
StoicaIonel Expert asistenta incluziune sociala si economica – P3  ionel.stoica@scoalapentrufemei.ro
Pacurar Lucica-Cristina Responsabil tehnic-P4  cristina.pacurar@scoalapentrufemei.ro
CocianIoana Expert asistenta incluziune sociala si economica – P4  ioana.cocian@scoalapentrufemei.ro